projekty geografia

Tretiaci

 

Všetko, čo potrebujete vedieť k aktuálnemu zadaniu projektu nájdete tu.

 

Kvinta

Všetko o vašich projektoch sa dozviete klikom sem.

 

Druháci a Sexta

Zadanie a manuál k aktuálnemu projektu pre 2. ročník a Sextu s názvom Mapológia je dostupné na virtuálnom úložisku. Máte možnosť si vybrať z viacerých tém na spracovanie. O vami zvolenej téme ma prosím informujte osobne v škole (zoznam tém visí v učebni M4), alebo e-mailom na fararikp@gmail.com.

Všetky vami vypracované projekty na tému Fotopríbeh sú verejne dostupné pomocou služby Scribd. Využite možnosť komentovania a hodnotenia, pozrite si práce svojich spolužiakov, kamarátov a pochválte sa navzájom. Kto iný vás pochváli, ak nie vy sami :). Doterajšie hodnotenia vašich všetkých projektov si môžete pozrieť v tabuľke.
 


Zároveň by som vám chcel predstaviť novú podobu vašich študentských projektov. Odteraz budú častejšie, ale menej náročné. Každý mesiac bude zadaný nový projekt, na ktorého vypracovanie budete mať celý mesiac. Vypracovanie projektov bude povinné (niečo ako dlhodobá domáca úloha). Každý projektový mesiac bude odlišný, bude to pestré. Už čoskoro bude aj presnejší opis, čo sa za jednotlivými mesiacmi skrýva. Držím palce!

Rozvrh projektov vyzerá nasledovne:

1. Grafológia - (november)
2. Fotopríbeh - (december)
3. Mapológia - (január)

4. Čitáreň - (február)
5. Reklamný agent - (marec)
6. Cestovateľ - (apríl)
7. Stratený vo svete (máj)
8. Dokumentarista (jún)

 

Projektové zadania pre študentov výberového semináru z Geografie nájdete tu.